Inmiddels zijn de afvaardigingen van onze kring naar de "INDOOR" Regiokampioenschappen Gelderland bekend: 
Vrije inschrijvingen rechtstreeks naar de Regio Gelderland - zie www.paardensportgelderland.nl voor info.

  Afvaardiging_kringen_paard.pdf
  Afvaardiging_kringen_pony.pdf
   
 Regio kampioenschappen indoor 2018: voor info http://www.paardensportgelderland.nl
Dressuur paarden
19 januari - Z + kür en ZZ-Licht + kür - 2e Parallelweg 1A - 3848 AB - Hierden
20 januari - L2 - M1 - Z1 - 2e Parallelweg 1A - 3848 AB - Hierden
                    - B - L1 - M2 - Wezenland 39 - 8071 SZ - Nunspeet 
Dressuur pony's
27 januari - indeling nog niet bekend - Eerbeekseweg 1A - 6971 LB - Brummen
                    - indeling nog niet bekend - Amelterweg 6A - 7213 BD - Gossel
                    - indeling nog niet bekend - Priesnitzlaan 17 - 6957 DD - Laag Soeren
Springen pony's
2 februari - Z en ZZ cat. DE - Halvinkhuizerweg 78-80 - 3882 LA - Putten
3 februari - B-L-M en Z cat. C - Halvinkhuizerweg 78-80 - 3882 LA - Putten
Springen paarden
2 maart - Z en ZZ - Luxoolseweg 25B - 3862 WH - Nijkerk
3 maart - B-L en M - Luxoolseweg 25B - 3862 WH - Nijkerk
 
Pony's dressuur: 
Z1 en Z2: Vrije inschrijving (rechtstreeks bij de regio)
Naam persoon
B (AB) 1
Eva Berends
Fleur van Veenendaal (1e reserve)
Eva van Leeuwen (2e reserve)
B (DE) 2
Marieke Geldof
Vera Havers
Rosemarijn Degen (1e reserve)
Jennifer Kroon (2e reserve)
L1 (AB) 1
Suus Rooijens
L1 (C) 1
Anouk van Hese
Annefleur v. Meeteren (1e reserve)
L1 (DE) 1
Isa van Dalen
Rosanne van Kessel (1e reserve)
L2 (AB) 1
Joyce van Soest
L2 (DE) 2
Iris den Hartog
Franka Koster
Fleur Vlieger (1e reserve)
M1 (DE) 2
Lara van Soest
Fleur Timmermans
Iris van de Gaag (1e reserve)
M2 (DE) 2
Kim Duizer
Lisa Molenaar
  Naam pony   

Bueno van 't Gildeland
Wild Woud's Ruben
Dior van de Jachthoeve

Fleur van het Gildeland
Ameretto
Caatje
Bibi van Opstee

Sylvester

Contessa's Winston
Hanninkhoeve's Carina

Cream on Top
Gaudhy

Smarty

Mystery
Fay Fortuna ZH
Milson Ferdisom

Mastro's Newi
Leonard
Sandu

Jacodi's montana
Kaluha van Contessa
  Vereniging - aangemeld     

de Grote Brug - ja
Bergakkerruiters - ja
Bergakkerruiters - ja

de Grote Brug - ja
Satana - ja
Margrietruiters - ja
Rijnruiters - ja

Waalruiters-west - ja

Bergakkerruiters - ja
Margrietruiters - ja

Bommelerwaard - ja
Bommelerwaard - ja

de Grote Brug - ja

Lekzoomruiters - ja
de Grote Brug - ja
de Grote Brug - nee

Bergakkerruiters - ja
Tielerwaard-west - ja
Roskam - ja

Tielerwaard-west - ja
de Paardesprong - ja

 
Pony's springen: aanmelden via: mailto:magdaroesink@live.nl
Naam persoon
B (A/B) 1
Ava-kee Uittenbogerd
Manon v.d. Tempel (1e reserve)
Claire Hoogendoorn (2e reserve)
B (C) 1
Anouk van Hese
B (D/E) 2
Jill Peterse
Lizette van Weelie
Mendel Janssen (1e reserve)
L (C) 1
Laureanne Wellner
Yfke van Dam (1e reserve)
L (D/E) 1
Iris v.d. Gaag
M (C) 1
Elsa v.d. Broek

  Naam pony         

Lageveld Tomcat
Binky
Fireball B       

Contessa's Winson

Yara
Miranda
Take it Easy

Tiffy
Freek

Sandu

Jona
  Vereniging - aangemeld            

Tielerwaard-West - ja
Malsnaruiters - ja
Satana - nee

Bergakkerruiters - ja

Bergakkerruiters - ja
Roskam - ja
Roskam - ja

Malsnaruiters - ja
Roskam - ja

Roskam - ja

Tielerwaard-west - ja

Z en ZZ: vrije inschrijving (rechtstreeks bij de regio)

Paarden springen: aanmelden via: mailto:magdaroesink@live.nl Z en ZZ rechtstreeks bij de regio
Naam persoon   
B 2
Vera Meurs
Linda van Loon
Yke Horstink (1e reserve)
Ins Drost (2e reserve)
L 2
Simone Gremie
Cecile van Valburg
Brigit de Man

  Naam paard   

Contessa's Top Gun
Indy
Djivoli van de Grote
Guidam de Haan    

Libele
Woudenbergs Zebalia Hz
Daylight
  Vereniging - aangemeld     

Roskam - ja
Batouwers - ja
Roskam - ja
Roskam - ja

Ons Genoegen - ja
Roskam - afgemeld
Malsnaruiteruiters - ja

Dressuur paarden,
Z en ZZ-L: Vrije inschrijving (rechtstreeks bij de regio)
Naam persoon
B (2)
Marisca Waasdorp
Corine van Alphen-Nijhof
Merel van Beusekom (1e reserve) 
Tess van Dalen (2e reserve) 
L1 (2)
Noa Rooijens
Isa van Giersbergen
Peggy Kuyvenhoven (1e reserve)
Marlou de Ruyter (afgemeld)
L2 (2)
Gerrel Vink (afgemeld)
Marlou de Ruyter (afgemeld)
Jeroen van Eck
Corine Bambacht
M1 (2)
Gerrel Vink
Axelle Berende de Longte
Corina Verburg-v. Dulken (1e res)
Lisa Knevel (2e reserve)
M2 (3)
Dirk-jan van de Water
Marlou de Ruyter (afgemeld)
Maayke Romijn
Tamara v.d. Velden
Z1 (2)
Machteld Hoeflake
Rozemarijn Groenenboom
Romee Vervoorn (1e reserve)
Rogier Termeer (2e reserve)
Z2 (3)
Dirk-jan van de water
Rozemarijn Groenenboom
Saskia Plomp
 
Naam paard   

Faterma
Josina Fuga
Ralf
Hiddevanck PP

Brenda
Wienke
Ravenswaaij's Halyfax
Immens-Leni K 

Sir Sensation 
Infinity
Imagine
Itrina
 
Helena dc
In-Connection's Hiolito
Heimlady
Hot Choclate
 
Hokypoky
Haley b
Glenna ghriane
Eristoff

Gorelje l
Guinness r.d.p
Fleurendy
Fahron M

Emire van het Gebroekerhof
Goody-goody r.d.p
Farouche

  Vereniging - aangemeld

Waalzoomruiters  - ja   
 de Paardesprong - ja
Waalruiters-west - ja
Rodichem - nee

Waalruiters-west - ja
de Margrietruiters - ja
HSA Ravenswaaij - nee
Ons Genoegen - afgemeld
 
de Grote Brug - afgemeld
Ons Genoegen - afgemeld
de Bommelerwaard - ja
de Bommelwerwaard - ja
 
de Grote Brug - ja
Roskam - ja
Batavieren - ja
Ons Genoegen - nee
 
Ons Genoegen - ja
Ons Genoegen - afgemeld
Ons Genoegen - ja
Satana - afgemeld

de Grote Brug - ja
Satana - ja
Rodichem - ja (opgeroepen)
de Grote Brug - ja 

Ons Genoegen - ja
Satana - ja
de Bergakkerruiters - ja