Info over Wedstrijden, Selectiewedstrijden & Kampioenschappen:

Kalender outdoor 2021.pdf
Kalender indoor 2021-2022.pdf
 
Info m.b.t. de Regio Kampioenschappen outdoor 2021 te Zevenaar.

Kampioenschappen:

Helaas heeft de overheid vergaande eisen gesteld aan het organiseren van evenementen, hierdoor zijn wij genoodzaakt om de Regio Kampioenschappen anders in te delen.

Het is noodzakelijk om gebruik te maken van de zondag, waardoor de pony’s over de vrijdag en zaterdag worden verdeeld en de paarden over de zaterdag en zondag.

Alles is nog onder het voorbehoud, dat verdergaande restricties, dan wel totale verboden zeker niet uitgesloten zijn. Alles afzeggen gaat ons nu te ver, zeker om de enthousiaste (jeugd-) deelnemers niet de kans te ontnemen afgevaardigd te worden.

Het is een enorme teleurstelling dit zo te moeten doen, maar in het licht van de dagelijks veranderende eisen en inzichten over corona is dit het beste wat er te bereiken valt.

Alle informatie altijd zelf opzoeken op de website van https://www.knhsregiogelderland.nl

Wim Romijn - Wedstrijdsecretaris KNHS Regio Gelderland.


Nog even alle afgevaardigden op een rij
De regio kampioenschappen, worden op GRAS verreden !!!!!!!!!!!!!
Dressuur paarden

Emma van Schalkwijk - Caitlin Peters - Wieneke Voermans - Lotte Frowijn - Tanya Hekman (res)
L1
Michelle Ackermans - Ramona Veenis - Axelle Berende - Isa van Dalen - Anne IJff (res) - Franka Koster (res)
L2
Carolien van Kraats - Brigit van der Linden - Isa van Giersbergen - Kelsea Bloemendaal - Sabrina Melotti - Boris van Giersbergen (res)
M1
Machteld Hoeflake - Sigrid Hack - Wilma van de Werken - Samantha Visser - Lisa Polman - Evy Borgstein
M2 
Jessica den Hertog - Anouck van Ooijen
Z1
Arja Joosten
Z2
ZZL
Brigitte de Groot 
B pony's
AB - Indy van den Brink - Bo Bronk - Luke Buijs - Izabella Kruize - Kiek van den Bogt (res) 
C - Myrthe van de Werken - Isa Kastelein
DE - Bente Bronk - Fleur van der Leij - Julia van Raaij - Roos Grimbergen - Danique Verkuil - Lotte van Beuzekom (res) - Carmen van Eck (res)
L1
AB - Bente Bronk - Angelique Bron
C - Swanette Bron
DE - Joyce van Soest - Tess van Ditmarsch
L2
AB - Kiki Henzen - Emma van Wees - Pauline Augustinus - Danique Mostert
C - geen
DE - Thirza van de Pol - Annefleur van Meeteren
M1/M2
AB - Suus van Schip
C - geen
DE - geen
Springen Paarden
B - Marieke van Rossem - Maarten Koppejan - Sarana van der Velden (res) - Corien Hakkert (res)
L - Esmeralda van Kranenburg - Sanne Cornelisse (afgemeld)  - Cecile van Wingerden - Brigitte de Man
M - Brigit de Man - Lobke Bijl
Springen Pony's
B
AB - Angelique Bron - Danique Mostert - Liv Frederique Uittenbogerd (res) - Isabella Kruize (res)
DE - Ava Kee Uittenbogerd - Floor de Bruijn 
L
AB - Bente Bronk


Selectie data indoor 2021/2022
za 30 oktober Zoelen B, L1, L2, M1 & M2 po/pa
za 6 november Neerijnen Z1, Z2 & ZZL po/pa
za 20 november Kapel-Avezaath B, L1, L2, M1 & M2 po/pa
zo 28 november Ravenswaaij M1, M2, Z1, Z2 & ZZL po/pa
zo 12 december Neerijnen M1, M2, Z1, Z2 & ZZL po/pa
zo 12 december Ravenswaaij B, L1 & L2 po/pa
za 8 januari Zoelen Z1, Z2 & ZZL po/pa
zo 9 januari Kapel-Avezaath B, L1 & L2 po/pa