Hieronder staan de verschillende verenigingen van onze kring met hun
               secretariaten. Graag controleren en wijzigingen z.s.m. doorgeven aan Marina Burger
             
GEGEVENS VERENIGINGEN KRING RIVIERENGEBIED bijgewerkt mei 2019
  vereniging plaats (wedstrijd)secretaris Mail gegevens  
           
1 Batavieren, de Kesteren Hend van Ravenstein H.vanRavestein@Horticoop.nl;  
           
2 Batouwers, de Beusichem Erik van den Bosch rottweiler212@hotmail.com;  
           
3 Bergakkerruiters, de Est Linda Blijleven wedstrijd@bergakkerruiters.nl  
           
4 PSV Bommelerwaard, de Gameren Yvonne Ackermans wedstrijdsecretariaat@paardensportbommelerwaard.nl;   
        info@paardensportbommelerwaard.nl;   
         
5 HSA Paardesprong, de  Neerijnen Linda Bakker paardesprong@planet.nl;  
           
6 HSA Ravenswaaij Ravenswaaij Floris en Peggy Brink info@manegeravenswaaij.nl;  
           
7 Grote Brug, de Zoelen Melanie Verbeek grotebrug1@gmail.com;  
           
8 Kooihoeve, de Rhenoy Miriam Story info@dekooihoeve.com;  
           
9 Lekzoomruiters, de Culemborg Inge Koolmees ingekoolmees@hotmail.com;  
           
10 Loevesteinruiters, de Brakel Jacobine van Gijn paardensport.loevestein@outlook.com;  
           
11 Malsnaruiters, de Buurmalsen Femke Steenbergen secretariaat@malsnaruiters.nl  
      Marieke Linssen inschrijvingen@malsnaruiters.nl  
           
12 Margrietruiters, de Ommeren Ewa Bienias ebienias@kpnmail.nl;  
           
13 Paardenheerlijkheid Mariënwaerdt Beesd Wendy Westra Zwartjes paarden@marienwaerdt.nl;  
           
14 Ons Genoegen Beesd Magda Roesink magda@lrpc-onsgenoegen.nl;  
        wedstrijd@lrpc-onsgenoegen.nl;  
           
15 Rijnruiters Maurik Liese van Oort rijnruiters@hotmail.com;  
           
16 RSV Roskam, de Kapel-Avezaath Jessica van Keulen secretariaat.psvderoskam@gmail.com;  
      Jantien Jongepier    
           
17 FNRS Satana Erichem Natasja vd Velden info@satana.nl;  
           
18 Tielrwaard West Hellouw Petra van der Meijden meijden61@hotmail.com;  
           
19 Waalruiters West Ophemert A. Koehein fam.koehein@kpnmail.nl;  
        waalruiters.ophemert@gmail.com;   
           
20 Waalzoomruiters, de Ochten  Rachel Vink info@waalzoomruiters.nl;  
        c.vink18@kpnplanet.nl